Modelowanie ust kwasem hialuronowym…

Usta

Usta to ważny element kobiecej urody. Większość z nas marzy o pięknych, pełnych, symetrycznych, jędrnych, nawilżonych a zarazem naturalnych, delikatnych i nieprzerysowanych ustach. Nic w tym dziwnego ponieważ usta są elementem naszej twarzy które zaraz po oczach najbardziej przyciągają uwagę a ich kształt i wielkość wpływa na ogólny wizerunek twarzy oraz jej proporcje. Zbyt małe czy wąskie usta to bardzo częsty kompleks wielu kobiet, dlatego modelowanie ust kwasem Hialuronowym jest jednym z najpopularniejszych zabiegów kosmetologii estetycznej ze względu na natychmiastowe efekty oraz bezpieczeństwo.

 

„Pozbądź się kompleksów wąskich ust w kilka chwil…

 Powiększanie ust jest jednym z bezpieczniejszych zabiegów kosmetologii estetycznej. Skorzystaj z niego i pożegnaj się z kompleksami dotyczących zbyt wąskich i asymetrycznych ust. Jeden, krótki zabieg pozwala cieszyć się pełnymi ustami i kuszącym uśmiechem nawet rok!”

 

Wskazania do wykonania zabiegu:

 Powiększenie ust

– Wyrównanie asymetrii ust

– Poprawa jędrności ust

– Nawilżenie ust

– Wypełnianie ust

– Modelowanie ust

 

Bezpieczeństwo wypełniania ust kwasem hialuronowym…
Aby zmaksymalizować bezpieczeństwo zabiegu i uniknąć rozwoju powikłań, zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym poprzedzony jest konsultacją w celu wykluczenia przeciwwskazań, omówienia procedury zabiegu oraz wyjaśnienia zaleceń po zabiegowych.

 Modelowanie ust jest zabiegiem mało inwazyjnym oraz bezpiecznym. Ze względu na użycie substancji jaką jest kwas hialuronowy, która naturalnie występują w skórze. Odpowiada za wiązanie cząsteczek wody oraz nawilżenie tkanek. Wstrzyknięcie preparatu na bazie kwasu hialuronowego pozwala na zwiększenie objętości i jędrności tkanek. Usta stają się pełne, jędrne, zmysłowe oraz dogłębnie nawilżone i miękkie.

 
 

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

– Nadwrażliwość na kwas hialuronowy,
– Ciąża i okres karmienia piersią,
– Opryszczka i inne zmiany skórne typu zapalnego.
– Leczenie antybiotykami
– Choroby immunologiczne

– Immunoterapia

 

Przygotowanie do zabiegu wypełniania ust Kwasem Hialuronowym.

 

Powiększanie ust kwasem hialuronowym, jest zabiegiem, który nie wymaga specjalnych przygotowań. Przygotowanie do zabiegu sprowadza się przede wszystkim  do:

– Zrezygnowania ze stosowania leków które wpływają na krzepliwość krwi (np. aspiryny) ( 7 dni przed zabiegiem)

– U osób z tendencją do nawrotów opryszczki – stosowanie leku Heviran  (dawka 400 mg – 5 dni przed zabiegiem i 5 dni po zabiegu).    

 

Powiększanie ust kwasem Hialuronowym – przebieg wizyty w Salonie Hialuronic w Gdańsku.

1. Konsultacja- wykluczenie przeciwwskazań do wykonania wypełnienia ust Kwasem Hialuronowym, omówienie przebiegu zabiegu, formy znieczulenia, zaleceń po zabiegowych, zapoznanie się z oczekiwaniami klientki.

 2. Plan działania- omówienie sposobu podania wypełniacza, dopasowanie ilości kwasu hialuronowego jaki będzie użyty w celu wypełnienia ust, tak by uzyskać wymarzony efekt.

 3. Zabieg- Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w usta i modelowanie ust.

 4. Kolejna wizyta –  czasami by uzyskać zaplanowany efekt wizytę rozkładamy na dwa spotkania.

 

Krok po kroku – jak wygląda zabieg modelowania ust Kwasem Hialuronowym.

 1. Znieczulenie

 Nałożenie kremu znieczulającego na okolicę zabiegową.

 2.Wypełnianie ust kwasem hialuronowym

 Wprowadzenie cienką igłą kwasu hialuronowego w usta.

 3. Modelowanie ust i masaż

 Wymodelowanie i masaż ust tak aby kwas hialuronowy równomiernie się rozprowadził.

 4. Wymarzone pełniejsze i zmysłowe usta.

 Spełnienie marzeń o pięknych naturalnych, jędrnych ustach.

 

Powiększanie ust kwasem hialuronowym w Salonie Hialuronic (Metoda oraz Efekt).

 Najważniejsze jest dla mnie uzyskanie bardzo naturalnego efekt tak by usta harmonizowały z resztą twarzy. Celem jest osiągnięcie pełniejszych i kształtniejszych ust bez ich nadmiernego uwydatnienia czy wystawania. Tak by nie można było się w nich dopatrzeć ingerencji wykonanej w gabinecie. Efekt delikatnie i subtelnie podkreślonych ust osiągamy po przez wykonywanie licznych mikroiniekcji w czerwień wargową podczas których wprowadzane są minimalne ilości wypełniacza. Stopniowe wstrzykiwanie niewielkich objętości preparatu umożliwia precyzyjne modelowanie ust. Zabieg modelowania, powiększania i ujędrniania , ust polecany jest zarówno dla osób młodych jak i u osób starszych – wówczas stosujemy mniejszą ilości preparatu a efektem który uzyskujemy skorygowanie kształtu i odmłodzenie okolicy ust. Kwasu hialuronowego używany podczas zabiegu wypełniania ust zapewnia dodatkowo efekt nawilżenia i rewitalizacji ust, a także ich wygładzenia.

Czas rekonwalescencji…

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, od razu po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności. Jednakże należy wziąć pod uwagę że przez pierwsze kilka dni na ustach może utrzymywać się opuchlizna, zaczerwienienie, obrzęk oraz mogą wystąpić siniaczki. Objawy te zależą od osobniczych predyspozycji i znikaj po kilku dniach.

Pilęgnowanie ust po zabiegu…

 Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu usta mogą być zaczerwienione i obrzęknięte. Objawy te ustępują samoistnie. Najistotniejsze jest  przestrzeganie higieny w miejscu zabiegowym oraz unikanie w pierwszej dobie po zabiegu:

– gorących napojów i posiłków

– nadmiernej mimiki twarzy

– wykonywania makijażu ust

 Przez pierwsze kilka dni po zabiegu należy unikać sauny, opalania, basenu oraz intensywnego wysiłku fizycznego.

 

Jak długo czeka się na uzyskanie oczekiwanego efektu?

Na ostateczny efekt należy poczekać 14 dni.

Jak długo utrzymuję się efekt?

Efekt zabiegu utrzymuje się 6-12 miesięcy, jest to kwestia indywidualna w większości uzależniona od ilości  hialuronidazy, która jest enzymem odpowiadającym za trawienie kwasu hialuronowego, występującej w naszej skórze. Ponadto styl życia ( częste opalanie, palenie tytoniu przyspiesza wchłanianie wypełniacza) i skraca czas utrzymywania się efektu wypełnienia ust kwasem hialuronowym), przyjmowane leki, choroby towarzyszące, np. obecność opryszczki wargowej, oraz wiek. Uzyskane efekty zależą również od rodzaju stosowanego preparatu oraz  jego ilości.

 

Koszt modelowania ust:

390 zł (0,55 ml Juvederm)

590 zł (1ml Juvederm)

Galeria naszych prac: